Menu Close

Kamuoyuna Duyuru!

Son günlerde Şirketimiz unvanı ve Şirketimiz yöneticilerinin adları verilerek aradığını söyleyip, yatırımcılardan nakit ödeme veya EFT, havale yoluyla para gönderilmesi yönünde taleplerde bulunulduğuna dair duyumlar Şirketimize ulaşmaktadır.

Galata Menkul Değerler A.Ş. 24.05.1990 tarihinde kurulmuş olup Sermaye Piyasamızın en eski Yatırım Kuruluşlarındandır. Faaliyetlerini Sermaye Piyasası Kurulu tarafından verilmiş “Yetki belgesi” çerçevesinde devam ettirmektedir.

Şirketimizce müşteri ilişkisi kurulmamış bulunan kişilerden para istenmesi yasal olarak mümkün değildir. Şirketimiz müşterileri ile yapılan görüşmeler sadece Şirketimiz çalışanlarınca ve Şirketimizce kayıt altına alınan telefon numaralarından yapılmaktadır.

Şirketimizle ilgisi bulunmayan kişiler tarafından telefonla veya e-posta yoluyla ya da sosyal medya uygulamaları ile kendini Galata Menkul Değerler A.Ş. çalışanı gibi tanıtarak para transferi veya nakden çekilerek teslim edilmesi veya buna benzer taleplerde bulunan kişilere itibar edilmemesini, kimlik tespitine yarar bilgilerin mevcut olması halinde bu kişiler ve talepleri hakkında Şirketimize bilgi verilmesini önemle rica ederiz.

Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla